szczoteczka foreo

Szczoteczka FOREO ISSA – co ją wyróżnia?

215

Czy wiesz, że szczoteczka FOREO jest około 6-krotnie skuteczniejsza od starszych modeli szczoteczek do zębów? Zobacz czym wyróżnia się szczoteczka FOREO na tle innych!

Nowe technologie bardzo szybko przenikają wszystkie dziedziny naszego codziennego życia. We współczesnej technice i nauce, w tym medycynie szerokie zastosowanie znajduje zjawisko fal dźwiękowych. Szczoteczka FOREO posiada generatory fal dzwiękowych o częstotliwości 260Hz. Wartość ta mieści się w skali częstotliwości mowy ludzkiej (200Hz – 6000Hz), co stanowi dowód, że nie jest to szkodliwe dla ludzi.

Fale dźwiękowe poprzez częste drgania rozprzestrzeniają się w trakcie mycia zębów w płynie złożonym z pasty, wody i śliny wskutek czego dochodzi do zjawiska nazywanego kawitacją. Proces ten polega na tworzeniu się w cieczy chmury mikrobąbelków, które uderzając o dziąsła i zęby skutecznie je oczyszczają z powstałych osadów. Stwierdzono, iż dochodzi do całkowitej redukcji płytki zębowej i bakterii w odległości 2mm od końcówki włosia. Ponadto fale dźwiękowe odgrywają bardzo dużą rolę w biologicznej redukcji flory bakteryjnej.

Wszystkie informacje dotyczące skuteczności szczoteczek sonicznych poparte są badaniami naukowymi. Między innymi badania dotyczyły procentowej redukcji płytki bakteryjnej na bocznych powierzchniach zębów i w przestrzeniach międzyzębowych. Zarówno szczoteczki manualne jak i nowocześniejsze od nich szczoteczki elektryczne czyszczą zęby na zasadzie ścierania, czyszcząc tylko te powierzchnie, które są w bezpośrednim kontakcie z ich włosiem, a pozostałe powierzchnie (ok 40%) praktycznie zostają niedoczyszczone. Szacuje się, iż szczoteczki soniczne swoją skutecznością przewyższają 6-krotnie modele starszych generacji.

Szczoteczki soniczne FOREO łączą skutecznie zalety technologii pulsacji sonicznych z wykorzystaniem właściwości medycznego sylikonu. Z sylikonu wykonane jest włosie i rączka szczoteczki. Przeprowadzone badania udowodniły antybakteryjne działanie sylikonu. Specyfika tworzonej przez niego powierzchni uniemożliwia namnażanie się bakterii. W porównaniu z klasycznymi modelami szczoteczek, w których stosuję się włókna nylonowe jest to wielkość do 10 000 razy mniej bakterii.

foreo issa

Oferta szczoteczek sonicznych FOREO przeznaczona jest dla odbiorców w każdej grupie wiekowej. Szczoteczka FOREO posiada zakres częstotliwośći ruchów pulsacyjnych 11 000, co w połączeniu z elastycznym sylikonem zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia powierzchni zębów, wykonując przy tym delikatny masaż dziąseł. Jest to bardzo korzystna propozycja dla osób borykających się z problemami wrażliwych dziąseł.

W tej grupie szczoteczek najczęstszym rozwiązaniem jest 8 stopni intensywności pracy. Daje to możliwość dopasowania odpowiedniego trybu pracy szczoteczki do konkretnych potrzeb użytkownika. Tryby pracy szczoteczki FOREO różnią się między sobą częstotliwością pulsacji i siłą nacisku. Warto wspomnieć również o funkcji timera, który optymalizuje czas szczotkowania jamy ustnej. W myśl zasady 30 sekund na każdą z czterech stref jamy ustnej. Dzięki posiadanemu przez szczoteczki portu USB, ładowanie nie jest kłopotliwe i dostępne wszędzie. Produkt nowoczesny, elegancki, skuteczny, bezpieczny i przede wszystkim trafiona inwestycja we własne zdrowie.

Szczoteczki FOREO ISSA znajdą Państwo w sklepie internetowym HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-foreo-issa, który gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów, oferując przy tym konkurencyjne ceny. Szczoteczki FOREO to gwarancja zdrowego i pięknego uśmiechu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *