szczoteczka soniczna

Szczoteczki soniczne – innowacja wśród pielęgnacji jamy ustnej

192

Dlaczego szczoteczki soniczne stają się tak popularne? Użytkownicy szczoteczek są bardziej świadomi odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej i wybierają najlepsze rozwiązania.

Coraz popularniejszym trendem na świecie stają się szczoteczki soniczne. Dzieje się tak ze względu na szybko występujące efekty. Na czym polega ta cała technologia soniczna? Jest to połączenie szerokiego zakresu ruchu włosia z bardzo wysoką częstotliwością drgań (dynamiczna akcja czyszcząca). W wyniku tego powstaje mieszanina płynu i pasty do zębów, która pozwala bardzo dokładnie wyczyścić całą jamę ustną bez pominięcia żadnego z trudnodostępnych miejsc przez np. tradycyjne szczoteczki. Wibracje o dużej częstotliwości wytwarzają mikrobąbelki, które skutecznie wnikają w miejsca, do których ciężko się dostać. Usuwają starannie płytkę nazębną nie tylko z wierzchniej powierzchni zębów, ale również docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz swobodnie operują wzdłuż linii dziąseł.

Miękkie włosie, które posiada szczoteczka soniczna, delikatnie muskając dziąsła pobudza prawidłowe ukrwienie ich, oraz z dużą skutecznością dostaje się do kieszeni dziąseł dbając o ich ogólny stan. Wybór szczoteczki sonicznej może się okazać jedynym słusznym dla osób, które zmagają się z uciążliwą parodontozą oraz na stałe noszących aparaty, czy implanty. Dokładność z jaką szczoteczki soniczne usuwają resztki pokarmu oraz powstałe osady, czy kamień nazębny, to dokładność, której nie da Wam żadna inna szczoteczka. Przebarwienia powstałe wskutek wieloletniego picia kawy, czy palenia papierosów również znikną, gdy zacznie się regularnie stosować szczoteczki soniczne.

Do poszczególnych modeli, które królują na rynku polecane są również konkretne pasty do zębów, do konkretnego celu, np. jeśli użytkownik chce osiągnąć bielsze zęby. Szczoteczki soniczne są produktem tak naprawdę dla każdej grupy wiekowej. W zależności od wieku użytkownika oraz ceny, szczoteczka soniczna różnić się może wielkością jak i specyfikacją funkcjonalną.

Jakie dodatkowe funkcje posiadają szczoteczki soniczne?

Sprzęt ten posiada wbudowany timer, który dla osób zapominalskich jest bardzo dobrą opcją. Gdy program trwa np. 2 minuty to co 30 sekund szczoteczka soniczna informuję użytkownika o zmianie obszaru, który trzeba umyć. W ten o o sposób mamy pewność, że cała jama ustna zostanie równomiernie wyczyszczona. Delikatna główka szczoteczki sonicznej idealnie nada się również do oczyszczenia z wszelkich nieczystości języka.

szczoteczka soniczna

Szczoteczki soniczne posiadają opcje wymiennych główek, które zależnie od wybranego modelu są bardziej lub mniej wydajne. Zdarzają się takie końcówki, przy których jedna, regularnie zużywana będzie starczać na pół roku użytkowania. Model szczoteczki sonicznej SEYSSO ma główki wymienne, których włosie informuje o tym, czy czas już wymienić na nową dzięki odbarwianiu się.

Ładowanie szczoteczek sonicznych możliwe jest dzięki wejściu usb, co pozwala nam w spokoju naładować szczoteczkę korzystając z komputera, ale zdarza się również ładowarka wbudowana w etui lub na stojaku. Duża pojemność akumulatora litowo-jonowego powoduje, że większość szczoteczek sonicznych po naładowaniu potrafi wytrzymać od paru tygodni do paru miesięcy. Piękne, praktyczne pokrowce sprawiają, że podczas podróży nic się nie uszkodzi. Szczoteczki soniczne są dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować pielęgnacji jamy ustnej nowej generacji.

Wpis zredagowano na podstawie informacji zawartych na stronie HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne, oferującej szeroki wybór szczoteczek sonicznych dopasowanych do wieku i wymagań użytkownika. W ofercie znajdują się szczoteczki najlepszych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że są one bezpieczne i najwyższej jakości.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *