Bez plątaniny kabli

168

Jednym z najbardziej uciążliwych rzeczy, jakie mogą przytrafić nam się po drodze do pracy są poplątane kable. Nie ma nic gorszego niż bezkształtny zwój cienkich niteczek, którego nie możemy rozplątać, znaleźć początku, ani końca, a jeśli uda się określić kierunek, w którym powinniśmy rozplatać zawiłości, okazuje się, że to tylko pogarsza sytuację.

Na szczęście producenci sprzętu audio już jakiś czas temu wyszli naprzeciw wymaganiom sfrustrowanych klientów. Dziś możemy cieszyć się ogromnym wyborem słuchawek bezprzewodowych, które sprawdzają się zarówno w drodze do pracy, jak i podczas biegania.

Cieszy to, że technologia już nie raczkuje, a użytkownik może cieszyć się dźwiękiem o tak dobrej jakości, jak ten przesyłany tradycyjnie – przez kabel. Wygoda wymaga jednak ustępstw. Przy użytkowaniu bezprzewodowych słuchawek musimy bowiem pamiętać, że wymagają one dostarczenia energii z zewnątrz, choćby z baterii, a sam telefon, który łączy się z urządzeniem, rozładuje się szybciej.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Jeden komentarz do “Bez plątaniny kabli

  1. Adam

    Kupiłem i leży, nie potrafię jej nosic, wydaje mi się za ciężka. Może kwestia przyzwyczajenia albo jakis niewygodny slaby model

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *