“Jak urządzić orgię w małym mieście”

158

Film “Jak urządzić orgię w małym mieście” wchodzi do polskich kin już 17 czerwca.

Film szokuje nie tylko nazwą, ale także tematyką oraz warunkami panującymi na planie. Co najciekawsze, co różni go od wielkich produkcji to, to, że film został w większości sfinansowany przez scenarzystów.

Podbił serca publiczności w wielu zakątkach świata, na rozmaitych festiwalach filmowych. Jak przyznaje reżyser i scenarzysta Jeremy LaLonde, film jest czymś, co pozwoliło połączyć dwa nietuzinkowe elementy – świat seksu i małe miasteczko.

Internauci ryzykują, że jest to jedna z lepszych seks komedii, jakie powstały. To wszystko za sprawą braku pruderii, podchodzenia do scen intymnych na luzie oraz atmosfery na planie, która pozwoliła na wytworzenie więzi i jeszcze większe wczucie się w poszczególne role.

W filmie nie zabraknie jednak elementów klasycznych dla kina, a mianowicie bohaterki, która wyjechała z zapyziałego miasteczka i stała się celebrytką. Całość filmu tworzy mieszankę wybuchową, i choć każdy z widzów przyzna, że sytuacje są dość niedorzeczne, to zrozumie bohatera, wczuwając się w jego sytuację.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *