“The Sun” za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii

144

Widmo wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej ciągnie się od wielu miesięcy. Napięcie powstałe pomiędzy Unią, a UK to możliwość kolejnych ustępstw, na których kraj może ugrać coś dla siebie. Imigranci drżą o swoją pracę, a Brytyjczycy coraz chętniej opowiadają się za opuszczeniem wspólnoty.

Zdanie mieszkańców podziela najpopularniejszy dziennik na wyspach The Sun. Wskazuje on na konieczność oswobodzenia się z dyktatury Brukseli, a samą Unię określa jako wspólnotę pod dyktaturą Niemiec, której nie wróży świetlanej przyszłości.

Problemy, jakie zostały poruszone to między innymi ogromna ilość imigrantów zarobkowych, stanowiąca ogromne obciążenie dla państwa, szkół i szpitali, a także dla rdzennych mieszkańców, których płace idą w dół z uwagi na psie stawi, za jakie pracują przybysze.

Dziennik wskazuje, że wyjście z UE to naprawienie popełnionego błędu, a wyspiarze, jako 5 gospodarka świata będą w stanie rozwinąć się jeszcze bardziej i stworzyć korzystne interesy ze zdecydowaną większością państw.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *