profesjonalny ekspres do kawy

Profesjonalny ekspres do biura – co wybrać?

192

Aby zakupić profesjonalny ekspres do biura i nie żałować, konieczne jest, aby dobrze zapoznać się z producentami oferującymi ekspresy do kawy. Przeczytaj na co zwracać uwagę przy zakupie.

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do biura potrafi przysporzyć ciężkiego bólu głowy dla wszystkich zaangażowanych w ten proces. Poczynając od określenia potrzeb z nim związanych, przez metodę jego pracy i konserwacji poprzez (i to chyba najtrudniejsze) określenie odpowiedniego budżetu, aż do (ostatecznie) wyboru odpowiedniego modelu. Ciekawą propozycją tutaj są profesjonalne ekspresy do kawy Saeco, które dzięki szerokiej gamie różnych rozwiązań zawojowały rynek i możemy je dziś spotkać w wielu polskich biurach.

Dla małych biur – Saeco Lirika OTC
Częstym błędem, który pojawia się w małych biurach (do 30 kaw dziennie) jest wybór domowego ekspresu do kawy jako urządzenia, które ma zaspokoić codziennie zapotrzebowanie na kofeinę w firmie. O ile zasada działania ekspresów do kawy jest identyczna, to zwróćmy uwagę przede wszystkim na zapisy gwarancyjne (w wielu przypadkach wykluczają wykorzystanie komercyjne) oraz dowiedzmy się jak dokładnie wygląda sprawa z serwisem. Zwłaszcza kto go wykona i jak długo potrafi potrwać. Kiedy w domu zabraknie nam kawy z ekspresu poratujemy się rozpuszczalną, ale w biurze zaproponowanie klientowi takiej może zniszczyć całe spotkanie. Saeco Lirika OTC to idealne rozwiązanie do małych biur. Ekspres sam w sobie jest małych rozmiarów, więc nie zajmie dużo miejsca, potrafi przygotować cappuccino i latte za jednym przyciskiem, co podoba się paniom w sekretariacie i klientom na spotkaniach oraz co ważne dla szefów firmy – jest tani.saeco lirika otc
Saeco Lirika OTC

Dla średnich biur – Saeco Aulika Focus
Problem rozwijających się firm to efekt bycia “średnim”. W nomenklaturze dostawców kawy oznacza to, że codziennie w naszym biurze wykonuje się do 60-70 kaw. Tego typu biura potrzebują już trochę bardziej specjalistycznego sprzętu. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na wielkość pojemników na ziarno i wodę. Muszą być odpowiednio duże, aby zaspokoić potrzeby porannego tłumu i jednocześnie na tyle małe, aby nie zwiększyć miejsca niezbędnego dla ekspresu w zazwyczaj i tak za małej kuchni. Właśnie w takich miejscach możemy spotkać chyba najpopularniejszy ekspres biurowy w Polsce czyli Saeco Aulika Focus. Ilość zastosowań, które możemy znaleźć dla tego profesjonalnego ekspresu do kawy zaskakuje i sprawia, że mimo upływu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników i serwisantów.
Saeco Aulika Focus
Saeco Aulika Focus

Dla dużych biur – Saeco Aulika TOP HSC i Saeco Aulika Office
O dużych biurach zaczynamy mówić kiedy dzienna ilość kaw przekracza 100. Tego typu biura posiadają zazwyczaj większe pomieszczenia socjalne wyposażone w specjalnie przygotowane miejsca na ekspresy z przyłączem wody, a nawet odpływem. Tak jest wszędzie na zachód od Polski i w nowo budowanych biurowcach. Niestety większość przestrzeni biurowych zupełnie nie nadaje się do obsługi tego typu urządzeń. Całe szczęście inżynierowie Saeco przewidzieli tego typu sytuacje i stworzyli dwa bardzo wydajne ekspresy do kawy do biura, wykorzystujące pojemniki na wodę i powiększone pojemniki na ziarno. Mowa tu oczywiście o kultowym już Saeco Aulika TOP HSC oraz nowości dla fanów kawy czarnej czyli Saeco Aulika Office. Każdy z tych ekspresów ma pojemnik na wodę mieszczący ponad 4 litry wody, pojemnik na ziarno przygotowany nawet na 1kg kawy oraz powiększone pojemniki na fusy. Dodatkowym atutem modelu TOP HSC jest podwójny termoblok, dzięki któremu ekspres może podawać jednocześnie kawę i mleko do filiżanki znacząco skracając czas przygotowania kaw mlecznych i rozładowując poranną kolejkę po kawę.
Saeco Aulika Office
Saeco Aulika Office

Masz biuro i nie wiesz czego szukasz? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z ekspertami pracującymi codziennie z profesjonalnymi ekspresami do kawy Saeco. Z pewnością pomogą Ci znaleźć odpowiedni ekspres do kawy i doradzą z różnymi rozwiązaniami finansowania takiego urządzenia.

Artykuł napisano na podstawie materiałów ze strony https://systemykawowe.pl, która w swojej ofercie ma szeroki wybór ekspresów do kawy Saeco, które znajdą zastosowanie nie tylko w małych, ale również średnich i dużych biurach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...Jeden komentarz do “Profesjonalny ekspres do biura – co wybrać?

  1. dawidel

    moje biuro liczy 6 osob… do tej pory korzystalismy z tradycyjnej kawy rozpuszczalnej i tej sypabej, ale od niedawna zastanawiam sie nad zakupem ekspresu, bo rozpuszczalna to syf…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *